Wiele osób kupuje motocykle lub skutery, żeby spełnić swoje dziecięce marzenia. Jesteśmy prawie pewni, że Ty również marzyłeś wielokrotnie o tym, aby przejechać się na jednośladzie. Marzysz o tym nadal? A czy wiesz, że możesz to zrobić nie posiadając specjalnej kategorii prawa jazdy? Dokładnie tak. Przepisy drogowe przewidują możliwość prowadzenia jednośladu osobom, które posiadają prawo jazdy kategorii B. Dziś postaramy się przedstawić kilka modeli, które z pewnością przypadną Ci do gustu.

Skutery i motocykle klasy 125 spełnieniem Twoich marzeń

Być może nie o to Ci chodziło, aby jeździć małymi kalibrami motocykli czy skuterów. Chcemy jednak podkreślić, że ich niewątpliwą zaletą jest fakt, że części do skuterów czy mniejszych motocykli nie są tak drogie, jak do maszyn posiadających mnóstwo koni i ogromną moc. Poza tym na te ostatnie musisz posiadać odpowiednie uprawnienia.

Chcemy podkreślić, że producenci jednośladów idąc tropem osób, którym marzy się duża maszyna, tworzą ich mniejsze wersje, które pozwalają spełnić wielu ludziom marzenia. Jednym z takich przykładów może być model M11, który został stworzony na bazie większego silnika. Osoby, które po raz pierwszy widzą ten model nie wierzą, że posiada mniejszy silnik, dzięki czemu można go prowadzić posiadając jedynie prawo jazdy kategorii B (ale tylko pod warunkiem, że tę kategorię uprawnień posiadasz dłużej niż 3 lata). Motocykl wygląda bowiem dokładnie tak samo, jak ten posiadający większą moc.